Hakkımızda

1999 yılında Abbas ERK tarafından kurulan şirketimiz ilk yıllarında Ege bölgesinde diş hekimliği malzemelerinin perakende satış ve pazarlama hizmeti ile faaliyetlerine başlamıştır. Akabinde dental laboratuar cihazları ve sarf malzemeleri ithalatına yönelen firmamız gerek ürün portföyü gerekse satış sonrası hizmetleri ile tüm Türkiye’de tanınan ve güven duyulan bir kurum haline gelmiştir.

Diş teknisyenliği sektörünün gidişat ve istemlerini göz önünde bulunduran firmamız 2008 yılında DURADENT tescilli markası ile imalata; aynı zamanda global dental dünyasında büyük firmalarla anlaşmalar yaparak “OEM” ürünleri ile sektöre fiyat/performans anlayışını kazandırarak birçok ilke imza atmıştır.

Çağımızın gerektirdiği değişimlere uyum sağlamak ile sorumlu firmamız; müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşımak için, sunduğu satın alma olanakları, çözüm ortaklığı ve hizmet kalitesi ile güvenilirliğinden hiç ödün vermeden faaliyetlerine devam etmektedir. Bu anlamda 2017 yılı içerisinde tüm diş teknisyenlerine kapısını açacağı bir eğitim laboratuarını hizmete sunacak, bu kapsamda ürün portföyümüzün kapsamlı bilgisi aktarılarak,  ürün kullanım eğitimleri verilecektir.

Güvenilir bir tercih olmaktan ödün vermeyen şirketimiz;

  Müşteri odaklı büyüme hedeflerine ulaşabilmek

  Diş teknisyenlerinin ihtiyaçlarını beklentileri doğrultusunda en iyi kalite, fiyat ve servis ile karşılamak

  Uzun süreli karşılıklı işbirliğine dayalı ilişkiler sürdürmek

  Güvenilirliğimizin her daim olması adına sorumluluklarına ve kanunlara bağlı,  koşulsuz müşteri memnuniyetine odaklı, en doğru ve güvenilir tedarikçi olma hedefinden uzaklaşmadan hizmetlerine devam edecektir.

 

Her geçen gün yenilikçi ruhumuzla tutku içerisinde çalışmaya devam edeceğiz.